Méně času s pokladnou, více se zákazníky

Věříme, že v jednoduchosti je síla. Proto jsme vyvinuli tu nejjednodušší pokladnu bez zbytečností! Přesto umí vše, co malý podnikatel potřebuje.

O nás

Chceme ukázat malým podnikatelům, že i pro ně existuje kvalitní a hlavně jednoduché řešení pro EET. Proto jsme vyvinuli aplikaci, která umí vše, co zákon o EET požaduje. Aplikace má přívětivé uživatelské rozhraní, které dokáže ovládat úplně každý. Pro tisk účtenek pro vás máme i malou jednoduchou tiskárnu.

Vydávání účtenek pomocí chytrého telefonu nebo tabletu je s naší aplikací jednodušší než na klasické pokladně s šuplíkem na drobné. Tu si navíc nedáte do kapsy, zatímco váš telefon a naší kapesní tiskárnu ano.

Nejsme obrovská korporace, ale mladá firma složena z vývojářů se zkušenostmi jak s malými aplikacemi, tak s robustními systémy pro banky a zdravotnická zařízení. Nemáme žádné fyzické kanceláře ani obrovský tým obchodních zástupců, díky tomu můžeme držet ceny nízko a soustředit se hlavně na naše zákazníky.

Snažíme se, aby TvojePokladna byla co nejjednodušší, ale přesto bezpečný a spolehlivý nástroj pro všechny malé a střední podnikatele.

Odpovědná osoba:
Marcel Jäger
IČ: 04397622
V Růžovém údolí 114, 278 01,
Kralupy nad Vltavou